genç birikim derneği
“İnsanı Yaşat Ki, Devlet Yaşasın” Şeyh Edebâli
facebook twitter google blogspot linked in youtube
 
Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi
 
 

İşte hayatımın değiştiği yer; ''Türkiye Ulusal Ajansı''
ERASMUS+ ile Nice 30'lu Yıllara…

2005 yılında Türkiye Ulusal Ajansı ile tanıştım. Ulusal Ajans ile tanıştığımda aynı zamanda kanserle mücadele ediyordum. Yakalanmış olduğum kanser hastalığı nedeniyle radyoterapi, kemoterapi gibi tedaviler görüyordum.

Bu hastalığım ve Ulusal Ajans ile tanışmam, bana hastalığımı unutmamı ve yeni bir alanda çalışma fırsatı yakalamamı sağladı.Avrupa'da Türkiye Ulusal Ajansı ile katldığım eğitim kursları ve diğer programlar, ülkemizde de kanserler mücadelede yeni ve etkin roler almamı sağladı. Bu vesileyle 2011 yılında Avrupa Kanser Haftası'nda Avrupa Parlementosu'na katılarak ''Kanserle mücadelede sivil toplumun rolü '' başlıklı bir konuşma yaptım.

Her yıl ilimizden Avrupa'ya 100'e yakın genci Erasmus programları ile yollama fırsatını yakaladık. Halen Genç Birikim Derneği olarak gençlerle birlikte kanserle mücadele ediyoruz.

ERASMUS+ İLE NİCE 30'LU YILLARA...

Salih Yüce
Genç Birikim Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

 

 
 
 
Güncelleme: 01.03.2017
 
Copyright © gencbirikim.org
designed by Dijital Ajansım - CONTIVENT