genç birikim derneği
“İnsanı Yaşat Ki, Devlet Yaşasın” Şeyh Edebâli
facebook twitter google blogspot linked in youtube
 
Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi
 
HASTA OKULLARI
 
  ''Hastalıkla Baş Etme Süreci''

Kanserle Savaş Dairesi Başkanlığı tarafından 6-7 Haziran 2008 tarihlerinde Ankara’da "Kanserle Savaşta Elele" başlıklı bir çalıştay düzenlenmiştir. Çalıştaya çok değerli bilim insanları, uzmanlar, Türkiye’nin değişik bölgelerinden sivil toplum kuruluşları ve özel sektör temsilcileri katılmıştır. Kanserle mücadele konusunda sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği ve eşgüdüm sağlanması üzerine düzenlenen çalıştay oldukça başarılı olmuş ve gündem değişik bakış açılarıyla zenginleşmiş, yapılan tartışma ve konuşmalarla beklenen hedeflere ulaşmıştır.

Genç Birikim Derneği "Kanserle Savaşta Elele" çalıştayının parçası olarak Adana, Muş, Bingöl, Diyarbakir, Mardin’de kanser hastalarına yönelik "Hasta Okuları" düzenlemiştir. Hasta Okularının amacı, kanser hastalarını bilinçlendirmek hastalıklarıyla baş etme sürecinde destek olmaktır.

 

 


 
Copyright © gencbirikim.org
designed by Dijital Ajansım - CONTIVENT