genç birikim derneği
“İnsanı Yaşat Ki, Devlet Yaşasın” Şeyh Edebâli
facebook twitter google blogspot linked in youtube
 
Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi Genc Birikim Dernegi
 
 
Bizden Haberler...

Yönetim Kurulu Başkanımız Salih Yüce

Avrupa Komisyonu tarafından ''Fark Yaratan Kişisi'' seçildi.

Her yıl 1-7 Mayıs tarihleri arasında Avrupa’da ve ülkemizde kutlanan Avrupa Gençlik Haftasında Genç Birikim Derneği ve Onkoloji Hastaları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Salih Yüce  Avrupa Komisyonu tarafından Türkiye adına 2017 Yılı  Fark Yaratan Kişisi seçildi.

Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından Avrupa Birliği Komisyonu'na sunulan iyi örnek teşkil eden çalışmalar ödüllendirildi. Salih Yüce komisyon tarafından ''iyi örnek'' olarak nitelendirilen çalışmalarından ötürü ''Türkiye adına 2017 Yılı Fark Yaratan Kişisi' seçildi. 4 Mayıs tarihinde Brüksel'de gerçekleşen törende ödülünü alan Yüce, Avrupa Birliği Komisyonu tarafından 1-7 Mayıs tarihinde düzenlenen çeşitli etkinliklere de katılarak Türkiye’yi Genç Birikim Derneği ve Türkiye Gençliği adına temsil etti.

Gazetecilerin , politikacıların, bürokratların katıldığı program ile fark yaratan ödülünü alan Salih Yüce 2017 yılı boyunca Avrupa' da ve ülkemizde yapılacak çeşitli etkinliklerde konuşmacı olarak katılarak Genç Birikim Derneği'nin çalışmalarını ve kendi kişisel hikayesini anlatacak .


Salih Yüce'nin hikayesi Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından kendi sosyal medya hesaplarında tanıtım amaçlı kullanılmaktadır.

 


Güncelleme Tarihi: 5.5.2017
 

 

 


 
Copyright © gencbirikim.org
designed by Dijital Ajansım - CONTIVENT